28 липня - День працівників торгівлі
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Res --> 1
На сьогодні в державі продовжує зберігатись напружена суспільно-політична ситуація, що вимагає від ОВС та інших правоохоронних органів вжиття рішучих заходів із забезпечення протидії можливим диверсійним та терористичним актам, недопущення проникнення на територію міста незаконної зброї, вибухівки та інших небезпечних речовин тощо.
Южноукраїнський МВ УМВС України в Миколаївській області звертається до мешканців м. Южноукраїнська з порозумінням віднестися до посилення заходів безпеки з боку співробітників міліції при проведенні доглядів транспортних засобів, громадян та їх речей.
Южноукраїнці, будьте уважними у випадках:
- виявлення безгоспного предмету у будь-якому вигляді та незвичному місці (сумка, згорток, дитячі іграшки (канцелярське приладдя), пакети, пакувальні матеріали (цукерки, морозиво, цигарки тощо) або предмети зовні схожі на гранату, міну, снаряд) у місцях перебування великої кількості людей (навчально-освітніх установах, торгівельно-розважальних закладах, об’єктах транспорту тощо), поблизу пожежо і вибухонебезпечних об’єктів, розташування різного роду транспортних та інженерних комунікацій;
- наявності на виявленому предметі проводів, мотузок, ізоляційної стрічки, скотчу;
- наявності підозрілих звуків, цокання часів, що видаються предметом;
- якщо від предмета виходить характерний запах мигдалю або іншій незвичайний запах, на зовнішній оболонці присутні масляні плями.
Дії об’єкта при виявленні невідомого предмету, схожого на вибуховий пристрій
- суворо забороняється самостійно здійснювати з виявленим підозрілим предметом будь-які дії, а саме: не наближатися, не торкати, не розкривати, не переміщати знахідку, не заливати її рідиною, не засипати піском і ґрунтом, не користуватися радіо- і електроапаратурою, переговорними пристроями (в тому числі мобільними телефонами);
- негайно повідомте про виявлений підозрілий предмет (вказавши точне місце його перебування, час виявлення та зовнішній вигляд) до чергової частини міськвідділу за тел. 102, 2-54-00 чи підрозділу Управління ДСНС за телефоном 101. Надалі дійте за їхніми вказівками.
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...