![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/28/news/box3/ddcf76860faf8a4ea7f9e158c23159c4.jpeg)
28 липня - День працівників торгівлі
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Res --> 1
20 листопада в загальноосвітніх навчальних закладах міста проведено єдину виховну годину щодо відзначення в Україні Дня Гідності та Свободи, визначеного Указом Президента України.
Цей день започатковано з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року - лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.
Форма проведення виховних годин була різною: уроки-презентації, класні години-екскурси до подій на Майдані, години спілкування, відео перегляди, екскурсія до шкільного музею Бойової Слави, на стендах яких висвітлено події на Майдані та героїв Небесної Сотні; екскурсії до бібліотек з метою ознайомлення з відповідною літературою.
Учні пригадали події Майдану в Києві, Революцію Гідності та Свободи, під час якої український народ піднявся на боротьбу за свою гідність. Хвилиною мовчання вшанували героїв Небесної Сотні. Закінчили виховну годину Гімном України та сподіваннями на те, що Україна назавжди залишиться єдиною, вільною та європейською державою.
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...