28 липня - День працівників торгівлі
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Res --> 1
14 листопада в Южноукраїнській загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів № 4 підведено підсумки щорічного міського конкурсу прихильників графіті «Мій світ», який проводився у два етапи: І - у травні, а ІІ - у жовтні поточного року. На конкурс представлено 7 ескізів-малюнків учнів загальноосвітніх навчальних закладів.
Роботи учасників конкурсу розкривають патріотизм молодого покоління, їх любов до рідного міста та держави. Журі оцінювало відповідність робіт вимогам Положення, творчий характер виконаної роботи та її естетичне оформлення.
Переможцями даного заходу стали :
Лушніков Лев, учень 7(11)Б класу гімназії № 1; Миров Сергій , учень 11-А класу ЮЗШ № 4; Кравченко Олексій, Ступка Сергій, Єрмакова Крістіна , учні 10- А класу ЮЗШ № 4; Бондаренко Максим, учень Професійного ліцею. Учасників нагороджено грамотами управління освіти та цінними подарунками від власника магазину «Ми Вам раді» Валентини Басенко.
Зі словами подяки та привітання звернулася до учасників конкурсу завідувач методичним кабінетом Любов Маленька , яка зазначила, що у порівнянні з минулим роком значно зросла активність дітей до даного заходу, подані роботи глибоко ідейні, змістовні, естетичні, патріотичного спрямування. Любов Михайлівна подякувала меценатам конкурсу:депутатам міської ради Коломійцю С.Р., Дюкарєву В.М.; депутату міської ради, директору профілакторію «Іскра» Олександру Білику; депутату міської ради, керівнику мережі магазинів у місті Віталію Приходьку; депутату міської ради, керівнику мережі магазинів Юрію Бірюкову; керівнику кафе «Старий друже» Роману Ретюнських; керівнику ПП «Цомін» з міста Первомайська Олегу Цоміну; постійному спонсору конкурсу, власнику магазину «Ми Вам раді» Валентині Басенко.
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...