28 липня - День працівників торгівлі
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Res --> 1
Команда веселих і кмітливих Южно-Української АЕС «Ремонту не підлягає» стала переможницею конкурсу КВК, що був завершальним етапом щорічного форуму організації молоді Атомпрофспілки.
Одинадцятий за рахунком «атомний» молодіжний форум, організований на базі Одеського Національного політехнічного університету, включав цілу низку заходів, у т.ч. круглі столи, спортивні змагання тощо.
Суперниками южно-українців на полі гумору та кмітливості, окрім команди господарів «Де Рішельє» (ОНПУ), були «Енергодарські хорти» (ВП ЗАЕС + ВП «Атоменергомаш»), "Перли Полісся" (ВП РАЕС), «Збірна Славутича» (ЧАЕС), «Про всяк випадок» (СООП м.Жовті Води). Учасники турніру боролися за перемогу в три етапи: привітання (тема «На старт! Увага! Марш!»), фоторозминка («Прес-конференція») та СТЕМ (студентський театр естрадних мініатюр; «Марш чемпіонів»).
Отримавши максимальні бали в усіх трьох конкурсах, команда КВК ВП ЮУАЕС не залишила супротивникам жодного шансу. Журі одностайно визнало її переможцем. Відрив від одеситів, що посіли друге місце, склав 2 бали, тоді як другого і третього призерів (об'єднана команда ЗАЕС і «Атоменергомашу») відокремили лише 0,2 бала.
Команду «Ремонту не підлягає» створено в 2009 році. Сьогодні до її складу входять 6 молодих працівників Южно-Української АЕС: Владислав Момотов (відділ ядерної безпеки, голова організації молоді Южноукраїнської об'єднаної організації профспілок), Олександр Янковський (енергоремонтний підрозділ), Юрій Кербицький, Олексій Григораш, Віталій Микитась і Михайло Костюченко (всі 4 з цеху теплової автоматики та вимірювань).
«Усі свої жарти ми пишемо самі. Наше абсолютне правило - не звертатися до Інтернету. Ми прагнемо підкреслити і передати в гумористичній формі те, що бачать і про що говорять усі», - розповідає про причину успіху Владислав Момотов. За п'ять років існування на рахунку команди «Ремонту не підлягає» два перших і три других місця на конкурсах КВК Атомпрофспілки.
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...