28 липня - День працівників торгівлі
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Res --> 1
2 листопада на території меморіального комплексу захисників Вітчизни міста-супутника Южно-Української АЕС пройшла екологічна акція з висаджування дерев і кущів. Заклик ініціативної групи з охорони заповідника «Гранітно-степове Побужжя» міста Южноукраїнськ був активно підхоплений працівниками атомної станції. На чолі з генеральним директором Володимиром Лісніченком вони у вихідний день облагороджували ділянку берега річки Південний Буг, що входить до межі заповідної зони, висадивши на ній клени, сосни, дуби, берези та горіхи. Деякі цехи містоутворюючого підприємства прийшли на захід численним складом, продемонструвавши, що одним з головних пріоритетів Южно-Української АЕС завжди був і залишається захист природного середовища.
У екологічному заході, присвяченому 70-річчю звільнення України від німецько-фашистських загарбників, взяли участь жителі м.Южноукраїнська різного віку. Багато хто прийшов цілими сім'ями, аби прикрасити своє улюблене місто, зробити його зеленішим і чистішим. Озброївшись лопатами, граблями та відрами, всі учасники екоакції дружно засадили молодими саджанцями територію навколо дитячого ігрового комплексу «Казкове королівство», подарованого дітям міста-супутника АЕС у 2007 році ДП НАЕК «Енергоатом».
Усього цього дня було висаджено більше 700 дерев, 503 з яких придбано заздалегідь у ДП «Вознесенське лісове господарство». Увесь посадочний матеріал був закуплений за рахунок учасників акції. Вартість лише заздалегідь придбаних саджанців склала 5 тис. 385 грн. Крім того, деякі активісти висаджували свої «сімейні» дерева, принесені з собою. Нові зелені насадження, без сумніву, прикрасили яскраве осіннє місто-супутник АЕС.
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...