![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/28/news/box3/ddcf76860faf8a4ea7f9e158c23159c4.jpeg)
28 липня - День працівників торгівлі
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Res --> 1
В ДЗ «СМСЧ № 2 МОЗ України» було проведено планову перевірку щодо підготовки та готовності служби цивільного захисту до дій в складних погодних умовах осінньо-зимового періоду 2014-2015 років.
Працювала комісія у складі: голова комісії – заступник начальника управління, начальник відділу цивільного захисту Слободянюк Д.В.; члени комісії: фахівець 1 ДПРЗ капітан служб цивільного захисту Краснорєпов С.В, начальник курсів ЦЗ міста Горбенко О.С.
В ході перевірки встановили ступінь підготовки та готовності служби цивільного захисту ДЗ «СМСЧ № 2», визначили рівень створення накопичення та використання об’єктового матеріального резерву для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру і їх наслідків, перевірили місця їх зберігання та наявність сертифікатів відповідності на матеріали.
Результат стану готовності ДЗ «СМСЧ № 2» оцінюється як: «Обмежено готова до виконання завдань», відповідно до вимог «Інструкції з перевірки та оцінки готовності функціональних і територіальних підсистем єдиної системи цивільного захисту», затвердженої наказом МНС України від 15.08.2007 № 558, зареєстрованим в Мін’юсті України 11.10.2007 за № 1162/14429.
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...