![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/28/news/box3/ddcf76860faf8a4ea7f9e158c23159c4.jpeg)
28 липня - День працівників торгівлі
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Res --> 1
30 жовтня 2014 року, згідно з «Графіком проведення протиаварійних тренувань аварійних груп і бригад за системою «Аварійна готовність і реагування» на 2014 рік» на Южно-Українській АЕС буде проведено загальностанційне протиаварійне тренування. Відповідно до програми навчань, буде змодельовано УМОВНУ втрату електропостачання ВП ЮУАЕС з відмовою всіх дизель-генераторів енергоблоку №1 з подальшим важким ушкодженням його активної зони.
У процесі тренування буде перевірено готовність керівного складу, оперативного персоналу та персоналу, який входить до складу аварійних груп і бригад, до дій у разі виникнення радіаційної аварії та ліквідації її наслідків. Учасники тренування відпрацьовуватимуть практичні навички з виявлення та класифікації аварійної ситуації, введення в дію Аварійного плану ВП ЮУАЕС, а також приведення органів управління, сил і засобів у готовність до дій з локалізації та ліквідації аварійної ситуації, захисту персоналу. Особливу увагу планується приділити системі зв'язку та сповіщення, готовності транспортних засобів і засобів матеріально-технічного забезпечення. У числі інших тренувальних операцій буде виконано розворот та установку насосних рукавних станцій і розгортання мобільного дизель-генератора.
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...