![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/28/news/box3/ddcf76860faf8a4ea7f9e158c23159c4.jpeg)
28 липня - День працівників торгівлі
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Res --> 1
Згідно з Планом основних заходів цивільного захисту на 2014 рік, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 12 лютого 2014 року № 80-р, Плану основних заходів з підготовки Миколаївської територіальної підсистеми єдиної системи цивільного захисту України на 2014 рік, затвердженого розпорядженням облдержадмі-ністрації від 12 березня 2014 року № 57-р, з метою підвищення ефективності системи запо-бігання та реагування на надзвичайні ситуації, 15-16 жовтня 2014 року на базі виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради проведенні багатоступеневі командно-штабні навчання за темою: «Дії органів управління та сил цивільного захисту Южноукраїнської міської ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Миколаївської області з ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, у тому числі при виникненні радіаційної аварії на ВП «Южно-Українська АЕС».
Навчальні цілі:
- удосконалення навичок керівників у приведенні підпорядкованих органів управління в готовність до дій за призначенням.
- злагодження дій органів управління, підвищення виучки їх працівників в управлінні підпорядкованими органами управління і силами, організація взаємодії та всебічного забезпечення у ході реагування на надзвичайні ситуації.
- набуття практичних навичок із збору, обробки та аналізу інформації про обстановку, підготовку даних для прийняття рішення, планування дій органів управління та сил, своєчасного доведення задач до підлеглих, безперервного управління ними у ході проведення рятувальних та інших невідкладних робіт.
- перевірка готовності органів управління та сил цивільного захисту до виконання завдань за призначенням.
- виявлення недоліків в організації цивільного захисту, управління силами цивільного захисту, їх оснащення та визначення шляхів усунення виявлених недоліків.
Всі теоретичні та практична ввідні відпрацьовані в повному об’ємі.
Підсумком навчань стала оцінка "добре" або "тверда четвірка".
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...