![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/28/news/box3/ddcf76860faf8a4ea7f9e158c23159c4.jpeg)
28 липня - День працівників торгівлі
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Res --> 1
14 жовтня в управлінні праці та соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради відбулося засідання консультативно-дорадчого органу (колегії) під головуванням заступника начальника управління праці та соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Лариси Заболотної.
Під час засідання розглянуті наступні питання: про стан виплати заробітної плати та погашення заборгованості з неї станом на 01.10.14, про хід укладання колективних договорів на підприємствах, установах та організаціях м.Южноукраїнська,
про роботу робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення в місті Южноукраїнську, стан охорони праці на підприємствах, установах та організаціях м.Южноукраїнська, аналіз звернень громадян, які надійшли до управління протягом 9 місяців 2014 року, про надання населенню платних послуг комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м.Южноукраїнська», про затвердження рішень комісії оперативного реагування № 30-34, про затвердження списку отримувачів щомісячного продовольчого набору у жовтні 2014 року, про затвердження списку отримувачів та складу разового продовольчого набору у жовтні 2014 року, про виділення матеріальної допомоги з державного бюджету у жовтні 2014 року, про виділення матеріальної допомоги з міського бюджету на листопад 2014 року, про забезпечення Гончарової М.П. та Шмульської А.О. слуховими апаратами.
На колегії розглянуті всі питання та прийняті відповідні рішення.
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...