![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/28/news/box3/ddcf76860faf8a4ea7f9e158c23159c4.jpeg)
28 липня - День працівників торгівлі
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Res --> 1
14 жовтня відбулося засідання виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради під головуванням першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Грабовенко Л.О. У роботі взяли участь 10 членів виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради із 15 осіб загального складу, начальники управлінь, служб міської ради та відділів виконавчого комітету, засоби масової інформації.
До порядку денного засідання виконавчого комітету було включено 10 основних питань. Всього членами виконавчого комітету розглянуто та прийнято 10 рішень, а саме: «Про затвердження Порядку використання коштів для забезпечення заходів, пов’язаних з мобілізаційною роботою у місті Южноукраїнську», «Про перегляд складових тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, які надає комунальне підприємство «Житлово-експлуатаційне об’єднання», «Про встановлення тарифів на ритуальні послуги, які надає Бюро ритуальних послуг комунального підприємства «Служба комунального господарства», «Про втрату чинності рішення виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради від 21.05.2014 № 101 «Про виділення коштів з резервного фонду міського бюджету», «Про надання матеріальної допомоги», «Про затвердження актів комісії з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам», про надання дозволу на збереження самовільного перепланування квартири, про надання дозволу на розміщення об’єкта зовнішньої реклами, питання щодо захисту прав дітей.
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...