![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/28/news/box3/ddcf76860faf8a4ea7f9e158c23159c4.jpeg)
28 липня - День працівників торгівлі
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Res --> 1
Юний художник з Южноукраїнська 12-річний Ілля Ярошенко став переможцем дитячо-юнацького конкурсу «Ні - війні!». ДП НАЕК «Энергоатом» спільно з профкомом компанії проводили його серед дітей і молоді міст-супутників АЕС України в творчому жанрі «малюнок». Робота Іллі під назвою «Давай дружити» визнана кращою в першій віковій групі (10-13 років).
Підсумки другого - завершального - етапу конкурсу підбито 29 вересня в Києві. Напередодні з усіх відібраних для фінального розгляду малюнків було сформовано художню виставку, першими відвідувачами якої стали учасники XIІ Міжнародного форуму «Паливно-енергетичний комплекс України: сьогодення та майбутнє». Серед інших робіт на ній були представлені малюнки шести юних южноукраїнських художників, які за допомогою образотворчого мистецтва передали своє розуміння єдності та цілісності країни, прагнення до встановлення миру і взаєморозуміння на українській землі.
Всього в місті-супутнику ЮУАЕС для участі в конкурсі «Ні - війні!» було подано 32 творчі роботи. Малюнки юних художників, що не потрапили у фінал, волонтери добродійного фонду «Мирне небо» передали до мобільного військового госпіталю на межі з зоною АТО. Діти сподіваються, що вони підтримають воїнів, які перебувають на передовій боротьби за свободу та цілісність нашої країни, допоможуть їм видужувати і залишатися міцними духом у найскладніших ситуаціях. Майбутнє України - в підростаючому поколінні. А воно вірить і сподівається на своїх захисників, бажає їм здоров'я та миру!
малюнок Іллі Ярошенка «Давай дружити»
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...