![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/28/news/box3/ddcf76860faf8a4ea7f9e158c23159c4.jpeg)
28 липня - День працівників торгівлі
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Res --> 1
2 жовтня відбулося засідання виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради під головуванням міського голови Квасневського Є.А. У роботі взяли участь 13 членів виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради із 15 осіб загального складу, начальники управлінь, служб міської ради та відділів виконавчого комітету, керівники комунальних підприємств міста, засоби масової інформації.
До порядку денного засідання виконавчого комітету було включено 8 основних та 3 додаткових питання. Всього членами виконавчого комітету розглянуто та прийнято 11 рішень: а саме: «Про хід виконання рішення виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради від 21.05.2014 № 99 «Про підготовку житлового фонду та об’єктів тепло-, водопостачання та водовідведення до роботи в осінньо-зимовий період 2014-2015 роки», «Про початок опалювального періоду 2014-2015 року», «Про затвердження Положення про комісію з питань евакуації міста Южноукраїнська та її структури у новій редакції», «Про передачу основних засобів», «Про надання жилих приміщень», «Про нагородження Почесними грамотами виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради з нагоди Дня працівників освіти», «Про взяття на квартирний облік», про надання згоди на перепланування та переобладнання квартири, про затвердження акта готовності житлового приміщення (квартири) до експлуатації після проведення перепланування та переобладнання квартири, питання щодо захисту прав дітей.
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...