![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/28/news/box3/ddcf76860faf8a4ea7f9e158c23159c4.jpeg)
28 липня - День працівників торгівлі
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Res --> 1
Відповідно до Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність», постанови Кабінету Міністрів від 15.06.2006 №833 «Про затвердження Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування на ринку споживчих товарів», наказу Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України від 11.07.2003 №185 «Про затвердження Правил роздрібної торгівлі продовольчими товарами», рішення Южноукраїнської міської ради від 12.10.2009 №1105 «Про затвердження Правил торгівлі на ринках м. Южноукраїнськ» засоби вимірювальної техніки, які використовуються продавцями (фізичними особами – підприємцями) під час продажу товарів, повинні бути в справному стані, мати повірочне тавро та проходити періодичну повірку в установленому порядку, а саме не менше одного разу на рік.
Стосовно здійснення торговельної діяльності на ринках, фізичним особам, які не є суб’єктами підприємницької діяльності забороняється використовувати власний торговельний інвентар та засоби вимірювальної техніки. Адміністрація ринку повинна забезпечувати видачу напрокат торговельного інвентарю та засобів вимірювальної техніки.
Суб’єктам підприємницької діяльності дозволяється мати власний торговельний інвентар та засоби вимірювальної техніки, також вони несуть персональну відповідальність за його відповідність санітарним та технічним нормам.
З питання метрологічної атестації засобів вимірювальної техніки або з інших питань, стосовно роботи метрологічної служби необхідно звертатися до Первомайського відділу забезпечення метрологічних робіт за адресою: 55213, Миколаївська область м. Первомайськ, вул. Київська, 9А, тел. (0261) 4-33-49.
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...