![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/28/news/box3/ddcf76860faf8a4ea7f9e158c23159c4.jpeg)
28 липня - День працівників торгівлі
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Res --> 1
25 вересня в залі засідань виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради відбувся прийом громадян міським головою Євгеном Квасневським. На прийомі були присутні перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Южноукраїнської міської ради Лілія Грабовенко, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Южноукраїнської міської ради Ярослава Нікітіна, секретар Южноукраїнської міської ради Лідія Уманець, начальник відділу правової експертизи та претензійно-позовної роботи юридичної служби Олена Борисенко, начальник управління культури, молоді та спорту Неля Захарко, заступник начальника управління праці та соціального захисту населення Лариса Заболотна.
До міського голови звернулися 2 мешканця міста, питання яких стосувалися: покращення житлових умов; щодо видання віршів Віри Полікарпівни Буханової. Також звернувся мешканець з бажанням висловити подяку керівництву міста в особі міського голови Євгена Квасневського за надану допомогу у благоустрої території біля Помісної Церкви «Релігійна громада» Євангельських Християн-Баптистів. Представник релігійної громади запропонував переглянути невеличкий відео-ролик про виконану роботу, який спеціально підготували прихожани церкви.
Всі інші питання було детально розглянуто, відповіді були надані під час особистого прийому та більш детальна інформація буде надана у передбачений Законом України «Про зверненнями громадян» термін.
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...