![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/28/news/box3/ddcf76860faf8a4ea7f9e158c23159c4.jpeg)
28 липня - День працівників торгівлі
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Res --> 1
25 вересня відбулася 56 сесія Южноукраїнської міської ради під головуванням міського голови Євгена Квасневського.
У пленарному засіданні взяли участь 25 депутатів Южноукраїнської міської ради, секретар міської ради Лідія Уманець, перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Лілія Грабовенко, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ярослава Нікітіна, керуючий справами виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради Юрій Телятник, начальники управлінь та відділів місцевого самоврядування, заступник прокурора міста Южноукраїнська Сергій Могила, начальник Южноукраїнського міського управління юстиції Василь Дробот, заступник начальника міського відділу УМВС України в Миколаївської області Олександр Лопушенко, мешканці міста та засоби масової інформації.
Враховуючи пропозиції суб’єктів господарювання щодо зменшення розміру ставок за оренду майна комунальної власності, висловлені на засіданні «круглого столу» та на засіданні робочої групи прийнято рішення «Про визнання таким, що втратило чинність рішення Южноукраїнської міської ради від 25.06.2014 №1288 «Про внесення змін та доповнень до Методики розрахунку орендної плати за оренду майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Южноукраїнська та пропорції її розподілу, затвердженої рішенням Южноукраїнської міської ради від 29.12.2011 №414».
Також, скасовано рішення Южноукраїнської міської ради від 25.06.2014 №1300 «Про затвердження ставок орендної плати за землю в межах міста Южноукраїнська».
Міською радою затверджено список присяжних Южноукраїнського міського суду Миколаївської області, внесено зміни до бюджету міста Южноукраїнська на 2014 рік та прийнято рішення щодо виконання та зняття з контролю рішень Южноукраїнської міської ради.
З метою раціонального використання питної води, недопущення її використання на технологічні потреби депутатами міської ради затверджено ліміти використання води та водовідведення стічних вод абонентами відокремленого підрозділу «Южно-Українська АЕС» державного підприємства Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом».
Також, прийняті рішення про приватизацію житла, присвоєння поштової адреси та з питань врегулювання земельних відносин у місті.
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...