![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/28/news/box3/ddcf76860faf8a4ea7f9e158c23159c4.jpeg)
28 липня - День працівників торгівлі
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Res --> 1
17 вересня відбулося засідання виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради під головуванням першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Грабовенко Л.О. У роботі взяли участь 11 членів виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради із 15 осіб загального складу, начальники управлінь, служб міської ради та відділів виконавчого комітету, керівники комунальних підприємств міста, засоби масової інформації.
До порядку денного засідання виконавчого комітету було включено 14 основних питань та 1 додаткове. Всього членами виконавчого комітету розглянуто та прийнято 15 рішень із змінами та доповненнями. Основними є такі рішення: «Про затвердження мережі та контингенту дошкільних, загальноосвітніх навчальних закладів міста Южноукраїнська на 2014-2015 навчальний рік», «Про затвердження складу комісії з питань прийому-передачі житлового фонду та об’єктів соціальної інфраструктури, що його обслуговують, до комунальної власності територіальної громади міста Южноукраїнська від відокремленого підрозділу “Южно-Українська АЕС» державного підприємства Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом», «Про здійснення пільгової передплати на газету Южноукраїнської міської ради «Контакт» на 2015 рік», «Про надання матеріальної допомоги», про надання дозволу на переведення квартири з житлового фонду до нежитлового, питання щодо захисту прав дітей, про надання дозволу на розміщення об’єкта зовнішньої реклами.
Також, членами виконавчого комітету прийнято рішення «Про тимчасове припинення використання салютів, феєрверків та піротехнічних засобів під час проведення масових заходів на території міста Южноукраїнська».
Члени виконавчого комітету заслухали інформацію щодо виконання протокольних доручень від 03.09.2014, а саме:
- про підготовку малоповерхової забудови до опалювального сезону;
- про проведену роботу з власниками мотоциклів щодо недопущення випадків перевищення швидкості на дорогах міста і порушення правил додержання тиші.
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...