![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/28/news/box3/ddcf76860faf8a4ea7f9e158c23159c4.jpeg)
28 липня - День працівників торгівлі
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Res --> 1
16 вересня 2014 року у виконавчому комітеті Южноукраїнської міської ради відбулося засідання комісії з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення у місті Южноукраїнську щодо дотримання законодавства про працю.
Засідання пройшло під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ярослави Нікітіної за участю представників управління праці та соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради, Южноукраїнського міського центру зайнятості, управління Пенсійного фонду України в місті Южноукраїнську, фінансового управління Южноукраїнської міської ради та управління економічного розвитку Южноукраїнської міської ради.
Заступник начальника управління праці та соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Лариса Заболотна, директор Южноукраїнського міського центру зайнятості Ольга Ретюнських та заступник начальника Южноукраїнської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міністерства доходів і зборів у Миколаївській області Валентина Хоменко доповіли про підсумки роботи робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення у місті Южноукраїнську станом на 16.09.2014 та про вжиті заходи до порушників, виявлених під час рейдових обстежень з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення у місті Южноукраїнську.
За результатами проведеного засідання надані відповідні доручення.
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...