28 липня - День працівників торгівлі
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Res --> 1
11 вересня в управлінні праці та соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради відбулося засідання консультативно-дорадчого органу (колегії) під головуванням заступника начальника управління праці та соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Лариси Заболотної.
Під час засідання розглянуті наступні питання: робота робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення, стан виплати заробітної плати та погашення заборгованості з неї станом на 01.09.14, звіт про роботу відділення соціальної реабілітації інвалідів комунального закладу «Териториальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м.Южноукраїнська», затвердження рішеннь комісії оперативного реагування № 27- 30, затвердження списку отримувачів та складу щомісячного продовольчого набору у вересні 2014 року, затвердження списку отримувачів та складу разового продовольчого набору у вересні 2014 року, виділення матеріальної допомоги з державного бюджету у вересні 2014 року, виділення матеріальної допомоги з міського бюджету на жовтень 2014 року, затвердження списків отримувачів одноразової матеріальної допомоги з міського та обласного бюджетів учасникам бойових дій у роки Великої Вітчизняної війни до річниці Визволення України від німецько-фашистських загарбників, забезпечення гарячими обідами малозабезпечену особу.
На колегії розглянуті всі питання та прийняті відповідні рішення.
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...