![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/28/news/box3/ddcf76860faf8a4ea7f9e158c23159c4.jpeg)
28 липня - День працівників торгівлі
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Res --> 1
11 вересня 2014 року в залі засідань виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради відбувся прийом громадян першим заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Лілією Грабовенко.
На прийомі були присутні начальник відділу правової експертизи та претензійно-правової роботи юридичної служби Южноукраїнської міської ради Олена Борисенко, начальник управління житлово-комунального господарства та будівництва Южноукраїнської міської ради Сергій Зворигін, начальник управління економічного розвитку Южноукраїнської міської ради Інна Петрик, начальник відділу архітектури та містобудування Христина Ічанська, директор комунального підприємства «Житлово-експлуатаційне об’єднання» Зінаїда Гульман, юрисконсульт комунального підприємства «Служба комунального господарства» Фоміна Наталя.
Під час прийому звернувся громадянин міста Южноукраїнська з питаннями щодо незгоди мешканців міста з розташуванням літнього майданчику для відпочинку за адресою: бульвар Шевченка, 14 (біля відділення Нової Пошти), щодо бродячих собак в місті та щодо можливості влаштування кладочки у під’їзді житлового будинку між поверхами. Відповіді на питання були надані під час особистого прийому.
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...