![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/28/news/box3/ddcf76860faf8a4ea7f9e158c23159c4.jpeg)
28 липня - День працівників торгівлі
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Res --> 1
5 вересня в залі засідань виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради відбулась нарада з питань реалізації пілотного проекту відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 25.04.2012 №340 „Про реалізацію пілотного проекту щодо запровадження Державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою” з керівниками аптек міста Южноукраїнська під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ярослави Нікітіної.
На нараді були присутні керівники шести аптек міста Южноукраїнська та заступник начальника Державного закладу „Спеціалізована медико-санітарна частина №2 Міністерства охорони здоров’я України” Віра Шикерська, начальник управління праці та соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельвіра Гехад, представники міських газет та телебачення.
Під час наради представник медичного закладу повідомила, що з 01.09.2014 року поновлено фінансування пілотного проекту відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 25.04.2012 №340 „Про реалізацію пілотного проекту щодо запровадження Державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою”.
Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ярослава Нікітіна звернулася до керівників аптечних установ міста Южноукраїнська прийняти активну участь у реалізації пілотного проекту.
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...