![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/28/news/box3/ddcf76860faf8a4ea7f9e158c23159c4.jpeg)
28 липня - День працівників торгівлі
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Res --> 1
3 вересня відбулося засідання виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради під головуванням першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Грабовенко Л.О. У роботі взяли участь 11 членів виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради із 15 осіб загального складу, начальники управлінь, служб міської ради та відділів виконавчого комітету, засоби масової інформації.
До порядку денного засідання виконавчого комітету було включено 17 питань. Всього членами виконавчого комітету розглянуто та прийнято 17 рішень із змінами та доповненнями. Основними є такі рішення: «Про затвердження Порядку використання коштів для забезпечення заходів, пов’язаних з мобілізаційною роботою у місті Южноукраїнську», «Про затвердження Порядку надання пільги учасникам антитерористичної операції на період їх безпосередньої участі у антитерористичній операції та їх родинам на послуги з утримання житлових будинків, споруд та прибудинкових територій (квартирної плати) в межах загальної площі», «Про затвердження складу комісії з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення у місті Южноукраїнську, Положення про неї у новій редакції», «Про взяття на квартирний облік», «Про відведення місць для розміщення матеріалів передвиборної агітації до позачергових виборів народних депутатів України 26 жовтня 2014 року», «Про нагородження Почесними грамотами виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради з нагоди Дня підприємця», питання щодо надання згоди на перепланування та переобладнання квартири, питання щодо захисту прав дітей.
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...