![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/28/news/box3/ddcf76860faf8a4ea7f9e158c23159c4.jpeg)
28 липня - День працівників торгівлі
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Res --> 1
Одвічні істини, непідвладні часові – потреба у милосерді, людяність, взаємодопомога, співчуття. Червоний Хрест України створений ще у 1918 році, уособлює саме ці шляхетні ідеали і дбає про одиноких хворих людей похилого віку, інвалідів, ветеранів війни і праці, дітей–сиріт, потерпілих від стихійного лиха, аварій та катастроф, хворих на туберкульоз і СНІД.
В вересні - жовтні Южноукраїнська міська організація Товариства Червоного Хреста України бере участь в проведенні щорічної Всеукраїнської благодійної акції «МИЛОСЕРДЯ», приуроченої до Міжнародного дня людей похилого віку (1 жовтня); Міжнародного дня боротьби з бідністю (17 жовтня) та Міжнародного дня інваліда (3 грудня).
На обліку міської організації Товариства Червоного Хреста знаходиться 274 одиноких людей похилого віку, з них прикуті до ліжка - 27 інвалідів.
Для допомоги немічним і знедоленим, старим і убогим, дітям – сиротам та хворим на туберкульоз будуть проведені проведено благодійні акції по збору коштів, продуктів харчування, миючих засобів,одягу та взуття,медикаментів.
Шановні керівники підприємств усіх форм власності, мешканці Южноукраїнська!
Доброзичлива увага завжди потрібна обділеним долею людям. Зуміти відчути біль нужденних,як власний, простягнути руку тим, хто опинився у скруті, хто страждає від хвороби чи байдужого оточення, гостро потребує хліба насущного або душевної розради можуть тільки люди з добрим, чуйним серцем. Добро – це основа світу, і стати його основою Вас закликає Южноукраїнська міська організація Товариства Червоного Хреста.
Завітайте до міської організації Товариства Червоного Хреста. Тут завжди готові прийняти від Вас все те, чим Ви готові поділитись аби не залишити наодинці з бідою,нагодувати та обігріти тих, хто зазнає біди.
Ви також можете особисто придбати традиційні марки Червоного Хреста або здійснити грошовий переказ на розрахунковий рахунок 26000060463391 «Приватбанк» МФО 326610 ЄДРПОУ 02940285 з поміткою «благодійна допомога».
Допоможемо разом тому, кого обійшла доля, повернемо їм віру в добро!
вул. Комсомольська,3 (гуртожиток,6, 1 поверх)
Довідки за телефоном:
5-74-90, 0672526559, 0667309996.
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...