![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2024/7/28/news/box3/ddcf76860faf8a4ea7f9e158c23159c4.jpeg)
28 липня - День працівників торгівлі
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Res --> 1
З метою реалізації державної політики у сфері оплати праці 29 серпня 2014 року в залі засідань виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради відбулося засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат. Засідання пройшло під головуванням міського голови Євгенія Квасневського за участю представників управління праці та соціального населення Южноукраїнської міської ради, Южноукраїнського міського центру зайнятості, управління Пенсійного фонду України в м.Южноукраїнську, фінансового управління Южноукраїнської міської ради, відділу статистики у місті Южноукраїнську, Южноукраїнської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міністерства доходів у Миколаївській області, відділу Державної виконавчої служби Южноукраїнського міського управління юстиції.
На засіданні заслухали звіти: начальника управління праці та соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельвіри Гехад про стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах міста Южноукраїнська станом на 01.08.2014, в.о. начальника відділу Державної виконавчої служби Южноукраїнського міського управління юстиції Ганни Черненко про стан стягнення з підприємств-боржників боргу із сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування відділом ДВС, начальника Южноукраїнського міського центру зайнятості Ольги Ретюнських про стан виплати матеріального забезпечення на випадок безробіття, начальника управління Пенсійного фонду України в місті Южноукраїнську Миколаївської області Галини Вербицької про стан виплати пенсій за серпень 2014 року.
За результатами проведеного засідання надані відповідні доручення.
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...