![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/28/news/box3/ddcf76860faf8a4ea7f9e158c23159c4.jpeg)
28 липня - День працівників торгівлі
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Res --> 1
Реєстраційна служба Южноукраїнського міського управління юстиції з метою своєчасного реагування щодо інформування громадськості з питань державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців та легалізації об’єднань громадян в травні 2014 року проводить телефонні «Гарячі лінії»:
12.05.2014р. - телефонна «гаряча лінія» з питань діяльності легалізації об’єднань громадян на тему «Символіка громадського об’єднання та/або статуту» (ст. 18 Закону України "Про громадські об’єднання");
13.05.2014р. - телефонна «гаряча лініа» з питань діяльності державна реєстрація речових прав на нерухоме майно на тему «Зупинення розгляду заяви про державну реєстрацію прав та їх обтяжень та зупинення державної реєстрації прав» (ст., ст.. 22, 23 Закон України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно»);
16.05.2014р. - телефонна «гаряча лінія» з питань діяльності державна реєстрація речових прав на нерухоме майно на тему «Відмова у державній реєстрації прав та їх обтяжень» (ст. 24 Закон України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно»);
23.05.2014р. - телефонна «гаряча лінія» з питань діяльності державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців на тему «Порядок збереження реєстраційних справ» (Закон України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців»).
Телефон, за яким будуть прийматись дзвінки громадян:
5-46-47 з 9.00 до 17.00
(обідня перерва з 12.00 до 12.45).
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...