![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/28/news/box3/ddcf76860faf8a4ea7f9e158c23159c4.jpeg)
28 липня - День працівників торгівлі
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Res --> 1
9 травня 1945 року назавжди ввійшло в історію, як день врятування людства від коричневої чуми, як День Перемоги у найкривавішій війні на нашій планеті. В цьому році відзначається 69-та річниця з Дня Перемоги у Великій Вітчизняній війні, але й сьогодні подвиг захисників і визволителів є прикладом героїзму, справедливості, віри у свої сили.
5 травня вихованці комунального закладу «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей Южноукраїнської міської ради» радо зустрічали гостей – ветеранів Великої Вітчизняної війни міста Южноукраїнськ.
На початку свята вихованці закладу разом із запрошеними ветеранами хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих під час війни. Потім відбувся невеликий концерт, на якому декламувалися вірші, лунали пісні воєнних років у виконанні вихователів та дітей закладу.
Після концерту дітвора радо спілкувалася з учасниками бойових дій, які регулярно беруть участь у патріотичному вихованні молоді. Потім ветерани разом з дітьми, за традицією, куштували солдатську кашу та розповідали про своє життя у воєнні роки.
Вихованці закладу подякували ветеранам за перемогу, за мирне життя і пообіцяли наполегливо вчитися, щоб бути гідними нащадками того великого покоління.
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...