![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/28/news/box3/ddcf76860faf8a4ea7f9e158c23159c4.jpeg)
28 липня - День працівників торгівлі
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Res --> 1
30 квітня відбувся робочий візит на Южно-Українську АЕС президента ДП НАЕК «Енергоатом» Юрія Недашковського та першого заступника голови ДІЯРУ – Головного державного інспектора з ядерної та радіаційної безпеки України Михайла Гашева. У рамках програми візиту очільник компанії провів низку нарад, відвідав об’єкти ЮУАЕС на території станції та у місті Южноукраїнськ.
Юрій Недашковський ознайомився з роботою навчально-тренувального центру ЮУАЕС, відвідав навчальні класи та повномасштабний тренажер, поспілкувався з інструкторським персоналом, побував у машинній залі першої черги АЕС.
Під час перебування на майданчику президент НАЕК «Енергоатом» відвідав також виробничі цехи ремонтно-механічного заводу ВП «Атоменергомаш», свого часу створеного на базі інструментального виробництва Южно-Української АЕС.
Юрій Недашковський провів низку нарад з представниками керівництва компанії та фахівцями Южно-Української АЕС щодо основних напрямків діяльності підприємства. Пріоритетний серед них – підготовка до продовження експлуатації енергоблоку №2. Проектний термін його експлуатації спливе 12 травня 2015 року. Для продовження життя другого блока-мільйонника южно-українські атомники мають виконати 85 обов'язкових заходів. 12 з них вже реалізовано. За рештою роботи тривають.
Соціальний аспект візиту очільника НАЕК "Енергоатом" проявився в ознайомленні з перебігом будівництва 9-поверхового житлового будинку №6 в Южноукраїнську. За словами Юрія Недашковського, компанія розгляне можливість виділення додаткових коштів, необхідних для введення в експлуатацію пускового комплексу багатоповерхівки у складі двох під'їздів (72 квартири) до кінця 2014 року. До цього терміну житлові об'єкти планується здати в містах-супутниках усіх чотирьох АЕС, що входять до складу Національної атомної енергогенеруючої компанії "Енергоатом".
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...