![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/28/news/box3/ddcf76860faf8a4ea7f9e158c23159c4.jpeg)
28 липня - День працівників торгівлі
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Res --> 1
За даними відділу статистики у місті Южноукраїнську, за січень–березень 2014 року діяльність на ринку нефінансових послуг здійснювали 24 юридичні особи та 1 відокремлений підрозділ, на яких працювало 849 штатних та 24 позаштатних працівника.
Обсяг реалізованих послуг (включаючи ПДВ) за січень–березень 2014 року складав 24,4 млн.грн., з нього реалізація послуг підприємствам та організаціям – 15,6 млн.грн. (64%).
Значне місце в структурі обсягу реалізованих послуг за видами економічної діяльності займали операції з комплексного обслуговування об’єктів – 26,8% та послуги з постачання готових страв – 25,5%, достатньо помітна питома вага послуг з складського господарства та допоміжної діяльністі у сфері транспорту – 12,6%, послуг з надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна – 8,5%, послуги вантажного автомобільного транспорту, надання послуг перевезення речей – 7,9%, послуг телекомунікацій (електозв’язку) – 6,9%, послуг з прибирання – по 6,2%, надання в оренду автотранспортних засобів – 3,6%.
За січень–березень 2014 року на замовлення населення реалізовано послуг на 8,8 млн.грн, що складало 36% загального обсягу послуг, реалізованих всім споживачам. У розрахунку на одного мешканця міста обсяг реалізованих послуг складав 604 грн.
За основним видом діяльності для різних споживачів виконано 101,1 тис. замовлень. Середня вартість одного замовлення за січень–березень 2014 року складала 219,1 грн.
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...