![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/28/news/box3/ddcf76860faf8a4ea7f9e158c23159c4.jpeg)
28 липня - День працівників торгівлі
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Res --> 1
24 квітня 2014 року в конференц-залі ДЗ «СМСЧ № 2» відбувся семінар для інженерів з охорони праці підприємств міста Южноукраїнська на тему «Безпека праці та здоров’я під час використання хімічних речовин на виробництві та перша допомога при хімічних опіках».
В роботі прийняли участь: Гут С.С – начальник відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в м. Южноукраїнську Миколаївської області; Cтахорська О.В. – начальник ДЗ «СМСЧ № 2 МОЗ України»; Кулєшов С.В. – заступник начальника інспекції з машинобудування, металургії, будівництва, енергетики та котлонагляду і підйомних споруд на об’єктах підвищеної безпеки; Луганська В.Б. – інженер відділу охорони праці ВП «ЮУ АЕС»; Сосніна В.П. – інженер з охорони праці СМСЧ № 2; Весельська О.П. – лаборант клініко-діагностичної лабораторії СМСЧ № 2; Маліновська Є.В. – лікар-дерматолог ДЗ «СМСЧ № 2»; Сираєва Т.М. – головна медсестра ДЗ «СМСЧ № 2»; Парафейник П.С. – лікар-травматолог ДЗ «СМСЧ № 2».
Було обговорено досить актуальні сучасні питання, пов’язані з безпеко праці під час роботи з дезінфікуючими засобами, організація безпечних умов праці при роботі з хімічними речовинами, надання першої допомоги при хімічних опіках та багато інших цікавих питань.
Гут С.С. щиро подякувала адміністрації та фахівцям ДЗ «СМСЧ № 2» за співпрацю та надану практичну допомогу.
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...