![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/28/news/box3/ddcf76860faf8a4ea7f9e158c23159c4.jpeg)
28 липня - День працівників торгівлі
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Res --> 1
24 квітня 2014 року на Ташлицькій ГАЕС пройшли планові тактико-спеціальні навчання з ліквідації умовної пожежі. Тренування було організоване в приміщенні машинної зали ТГАЕС. За тактичним задумом навчань, УМОВНА пожежа виникла внаслідок пошкодження скляної трубки рівня масла в котлі маслонапірної установки гідроагрегату №1, розлиття масла та його подальшого займання. Загальна площа УМОВНОЇ пожежі склала
До проведення навчань було залучено 6 одиниць спеціальної пожежної техніки, у числі яких пожежно-насосні станції, рукавний автомобіль та аварійно-рятувальний автомобіль, свого часу придбаний та переданий пожежникам Южно-Українською атомною станцією. У практичному відпрацюванні навичок боротьби з вогнем брав участь особовий склад трьох пожежних частин, що входять до Южноукраїнського державного пожежно-рятувального загону (1ДПРЗ), і персонал Ташлицької ГАЕС. Загалом у навчаннях взяли участь 40 вогнеборців і працівників гідроакумулюючої електростанції.
Головна мета тренування - відпрацювання прийомів і методів роботи зі спецтехнікою, а також взаємодії особового складу та служб пожежно-рятувального загону з об'єктовим штабом пожежегасіння та персоналом ТГАЕС на випадок виникнення пожежі.
За словами заступника начальника 1ДПРЗ підполковника служби цивільного захисту Олександра Бузуна, учасники навчань заслужили на оцінку «добре». На виконання всіх поставлених завдань, серед яких був і порятунок та допомога постраждалому, їм знадобилася 1 година. Особливо О.Бузун відзначив якісну взаємодію пожежників і персоналу ГАЕС.
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...