![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/28/news/box3/ddcf76860faf8a4ea7f9e158c23159c4.jpeg)
28 липня - День працівників торгівлі
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Res --> 1
Майбутній парк ім.Т.Г.Шевченка в V мікрорайоні. Сьогодні тут урочисто, тепло, по-домашньому затишно.
У рамках року Т.Г.Шевченка, присвяченому 200-річчю з дня його народження, учнівський муніципалітет при управлінні освіти спільно з іншими учнівськими та педагогічними колективами взяли участь в організованому ними ж урочистому заході.
Значно раніше інформувалося про те, що першими на території майбутнього парку посадили три дуби саме учні. Це було початком реалізації ідеї. Наступним кроком стало встановлення Меморіального каменю, у який сьогодні закладено капсулу із зверненням молоді Южноукраїнська 2014 року до молодого покоління 2064 року. У своєму зверненні учні згадали відомих людей сьогодення як в Україні, так і в місті Южноукраїнську; утвердили свою громадську позицію щодо розвитку і становлення нашої держави; уміло вплели творчість і патріотизм Т.Г.Шевченка в культуру, побут і державотворення сучасної незалежної України. На святі лунали виступи учнів загальноосвітніх навчальних закладів, машинобудівного ліцею, вихованців дитячих садків. З їхніх виступів Центр дитячої та юнацької творчості майстерно сплів творчий вінок шани Кобзареві.
Право закласти капсулу із зверненням надано голові учнівського муніципалітету, випускниці школи №2 Новгородській Катерині та членові учнівського муніципалітету, президенту школи №3 Акуленку Олександру.
На заході, у якості почесних гостей, були присутніми, керуючий справами виконавчого комітету міської ради, депутати міської ради, керівники закладів освіти, керівники підприємств і організацій міста.
Управління освіти міської ради, учні, педагоги висловлюють подяку за допомогу у реалізації даного проекту: Свою Україну любіть, Т.Г.Шевченко
Любіть її,… во время люте,
В останню тяжкую минуту
За неї Господа моліть.
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...