28 липня - День працівників торгівлі
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Res --> 1
23 квітня в Києві відкрився черговий Міжнародний екологічний форум «Довкілля для України». Захід проходить за підтримки Кабінету Міністрів і Міністерства екології та природних ресурсів України.
У рамках форуму розгорнуто VІІ Міжнародну виставку «Довкілля 2014». Її розділи знайомлять з новітніми технологіями, що застосовуються в сфері охорони навколишнього середовища, проектами збереження довкілля, представленими великими промисловими підприємствами України, а також надають можливість взяти безпосередню участь у природоохоронних заходах.
У VІІ Міжнародній виставці «Довкілля 2014» беруть участь провідні промислові підприємства, екологічні компанії, навчальні заклади, громадські екологічні організації. Серед них і відокремлений підрозділ ДП НАЕК «Енергоатом» «Южно-Українська АЕС» (ВП ЮУАЕС).
До складу ВП ЮУАЕС входять Южно-Українська атомна електростанція, Олександрівська гідроелектростанція і Ташлицька гідроакумулююча електростанція. Виробляючи кожен 10-й кіловат у державі, цей унікальний енергокомплекс є головним енергогенеруючим підприємством півдня України. Виробленої його енергоблоками та гідроагрегатами електроенергії достатньо для забезпечення нормальних умов життєдіяльності Миколаївської, Одеської, Херсонської та частково Кіровоградської областей.
З роботою Южно-Українського енергокомплексу учасники та гості виставки «Довкілля 2014» можуть ознайомитися за допомогою діючого макету, який демонструє роботу трьох його складових – АЕС, ГЕС і ГАЕС, а також перспективи розвитку підприємства, зокрема, реконструкції системи технічного водопостачання атомної станції та будівництва 4-го енергоблоку АЕС.
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...