![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/28/news/box3/ddcf76860faf8a4ea7f9e158c23159c4.jpeg)
28 липня - День працівників торгівлі
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Res --> 1
17 квітня у виконавчому комітеті Южноукраїнської міської ради відбувся прийом громадян міським головою Євгеном Квасневським. До міського голови звернулися мешканці міста, питання яких стосувалися: щодо діяльності ринку «Титан»; щодо постійного порушення порядку та чистоти у під’їзді; про реєстрацію дружини та дітей в місті Южноукраїнську; щодо виділення земельної ділянки для здійснення підприємницької діяльності. На прийомі були присутні перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Южноукраїнської міської ради Лілія Грабовенко, заступники міського голови з питань діяльності виконавчих органів Южноукраїнської міської ради Ярослава Нікітіна та Дмитро Судаков, секретар Южноукраїнської міської ради Лідія Уманець, начальник відділу архітектури та містобудування Христина Ічанська, начальник управління економічного розвитку Інна Петрик, начальник відділу земельних відносин та екології Юлія Герасименко, заступник начальника управління праці та соціального захисту населення Лариса Заболотна, начальник відділу правової роботи, квартирного обліку та приватизації юридичної служби Ірина Сезоненко, начальник комунального підприємства ЖЕО Зінаїда Гульман, Всі питання було детально розглянуто, рекомендовано відповідні дії для їх вирішення та надано доручення для взяття на контроль відповідними службами.
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...