![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/28/news/box3/ddcf76860faf8a4ea7f9e158c23159c4.jpeg)
28 липня - День працівників торгівлі
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Res --> 1
Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних осіб, їх об'єднань, юридичних осіб оприлюднюється розроблений виконавчим комітетом Южноукраїнської міської ради проект регуляторного акту - рішення Южноукраїнської міської ради «Про внесення змін до Положення про порядок організації та проведення приватизації майна комунальної власності територіальної громади міста Южноукраїнська, затвердженого рішенням Южноукраїнської міської ради від 04.10.2012 № 702». З метою удосконалення законодавства з питань приватизації, підвищення відкритості, прозорості та ефективності приватизації майна комунальної власності територіальної громади міста Южноукраїнська розроблено даний регуляторний акт, яким пропонується внести зміни до Положення про порядок організації та проведення приватизації майна комунальної власності територіальної громади міста Южноукраїнська, затвердженого рішенням Южноукраїнської міської ради від 04.10.2012 № 702. Підставою для розробки проекту є закони України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності». Проект разом з аналізом регуляторного впливу та звітом про базове відстеження результативності регуляторного акту з 17.04.2014 оприлюднено на офіційному сайті міста Южноукраїнська за адресою www.yu.mk.ua, в міській бібліотеці № 1, в бібліотеці ПК «Енергетик». З проектом, аналізом регуляторного впливу та звітом про базове відстеження результативності регуляторного акту можна ознайомитися також в управлінні економічного розвитку Южноукраїнської міської ради, бульвар Цвіточний 9, тел. 5-52-21. Термін, протягом якого приймаються зауваження та пропозиції до проекту регуляторного акту, складає 1 місяць з дня оприлюднення проекту на офіційному сайті міста Южноукраїнська за адресою: www.yu.mk.ua.
Зауваження та пропозиції у письмовій формі від фізичних осіб, їх об'єднань, юридичних осіб протягом місяця з дати оприлюднення проекту на офіційному сайті міста Южноукраїнська за адресою www.yu.mk.uaприймаються на адресу розробника: 55000, Миколаївська обл., м. Южноукраїнськ, вул. Дружби народів, 48, тел. 5-52-21, факс 2-15-47.
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...