![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/28/news/box3/ddcf76860faf8a4ea7f9e158c23159c4.jpeg)
28 липня - День працівників торгівлі
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Res --> 1
16 квітня відбулося засідання виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради під головуванням міського голови Квасневського Є.А. У роботі взяли участь 11 членів виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради із 15 осіб загального складу, начальники управлінь, служб міської ради та відділів виконавчого комітету, керівники комунальних підприємств міста, засоби масової інформації.
До порядку денного засідання виконавчого комітету було включено 21 основне питання та 1 додаткове питання. Всього членами виконавчого комітету розглянуто та прийнято 21 рішення зі змінами та доповненнями, 1 рішення не прийнято. Основними є такі питання: «Про організацію роботи по відкриттю міського пляжу на літній період 2014 року», «Про затвердження фінансових планів та планів фонду оплати праці на 2014 рік підприємств комунальної форми власності», «Про передачу основних засобів», «Про затвердження списку дітей перших двох років життя з малозабезпечених сімей для безкоштовного забезпечення продуктами дитячого харчування у ІІ кварталі 2014 року», «Про тимчасове призупинення дії Порядку надання матеріальної допомоги з міського бюджету малозабезпеченим громадянам міста у зв’язку з підвищенням тарифів на житлово-комунальні послуги», «Про надання матеріальної допомоги», «Про затвердження річного плану діяльності комунального підприємства «Теплопостачання та водо-каналізаційне господарство на 2014 рік», питання щодо переведення з нежитлового фонду до житлового приміщення, надання згоди на перепланування та переобладнання квартири, збереження самовільного перепланування та переобладнання квартири, питання щодо захисту прав дітей.
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...