![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/28/news/box3/ddcf76860faf8a4ea7f9e158c23159c4.jpeg)
28 липня - День працівників торгівлі
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Res --> 1
Заробітна плата – одна з головних економічних категорій, яка поєднує інтереси працівників, підприємств та держави і безпосередньо впливає на рівень життя населення. Вона є показником досягнень і прорахунків суспільства.
Проблема несвоєчасної виплати заробітної плати – одна з найгостріших соціальних проблем, яка до цього часу не розв’язана, чим порушуються права працівника на достатній рівень життя для себе і своєї сім'ї, своєчасне одержання винагороди за працю гарантовані статтями 43 та 48 Конституції України.
Управлінням праці та соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради постійно здійснюється моніторинг своєчасності виплати заробітної плати та вживаються заходи передбачені повноваженнями органів місцевого самоврядування щодо погашення заборгованості з неї.
Станом на 01.04.2014 на економічно-активному підприємстві Южноукраїнський відокремлений підрозділ колективного сільськогосподарського підприємства «Тепличний комбінат» існує заборгованість із виплати заробітної плати у сумі 494,4 тис.грн. У порівнянні лютим 2014 року заборгованість зменшилась на 273,0 тис.грн або на 35,6 %.
Южноукраїнським відокремленим підрозділом колективного сільськогосподарського підприємства «Тепличний комбінат» розроблено графік погашення заборгованості із виплати заробітної плати, у якому визначено кінцевий термін погашення заборгованості – травень 2014 року.
Нагадуємо всім керівникам підприємств, установ, організацій міста Южноукраїнськ, що у разі несвоєчасної виплати заробітної плати та непогашення заборгованості з виплати заробітної плати, керівники можуть бути притягнені до адміністративної або кримінальної відповідальності згідно з чинним законодавством України.
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...