![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/28/news/box3/ddcf76860faf8a4ea7f9e158c23159c4.jpeg)
28 липня - День працівників торгівлі
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Res --> 1
31 березня представники автотранспортного господарства (АТГ) ВП "Южно-Українська АЕС" і громадські активісти міста-супутника атомної станції доставили до 4 українських військових підрозділів добродійну допомогу, зібрану колективом АТГ і городянами.
Всього автотранспортники АЕС зібрали понад 80 тис. грн. На ці кошти придбано більше 300 пар армійських черевиків (берців). Мікроавтобус довантажили матрацами (60 шт.), маскувальними сітками (35 шт.), продуктами харчування та засобами особистої гігієни.
***
18 березня під час колдоговірної конференції відокремленого підрозділу "Южно-Українська АЕС" було прийнято звернення до колективу підтримати ініціативу зі збору коштів на допомогу армії. З того часу ця робота на підприємстві ведеться централізовано.
У добродійній акції вже взяли участь 3263 працівники енергокомплексу. За березень зібрано 692 тис. грн. Атомники перераховують денний заробіток або фіксовану суму. За бажанням благодійників допомога надається адресно у військові підрозділи за рішенням спеціально створеної робочої групи. З урахуванням оформлених (станом на 1 квітня) заяв про перерахування із заробітної плати в наступні місяці загальний добродійний збір колективу ВП ЮУАЕС на фінансування збройних сил України складе 766 тис. грн.
***
31 березня представникам 79 Миколаївської окремої аеромобільної бригади передані 70 бронежилетів, пошитих на Вознесенській швейній фабриці на замовлення колективу ВП ЮУАЕС. До 15 квітня на замовлення атомників буде виготовлено ще 530 бронежилетів для передачі воїнам-десантникам.
3 квітня до зенітно-ракетного полку, який дислокується в місті Первомайськ, було доставлено першу частину допомоги, придбаної за кошти, пожертвувані працівниками відокремленого підрозділу "Южно-Українська АЕС". За гроші атомників закуплено запасні частини для військової автотехніки. Усього передано 67 найменувань запчастин на загальну суму близько 70 тис. грн. Завдяки добродійній допомозі енергетиків, цей військовий підрозділ отримає й нові акумуляторні батареї. Їх купівля та доставка до зенітно-ракетного полку стане наступним етапом акції атомників на допомогу армії.
Колектив енергокомплексу з воїнами-ракетниками пов'язують давні дружні стосунки. Полк, що дислокується в Первомайську, виконує функції з прикриття важливих державних об'єктів. Приймаючи допомогу атомників, командир полку Олександр Бобко зазначив: "Ваша підтримка значно підвищить готовність до виконання службово-бойових завдань, які стоять перед нашою частиною".
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...