![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/28/news/box3/ddcf76860faf8a4ea7f9e158c23159c4.jpeg)
28 липня - День працівників торгівлі
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Res --> 1
Держфінінспекції України, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 1 березня 2014 р. № 65 «Про економію державних коштів та недопущення втрат бюджету», протягом березня-травня 2014 року доручено провести контрольні заходи з перевірки достовірності обсягів кредиторської заборгованості розпорядників та одержувачів коштів державного бюджету з оплати товарів, робіт і послуг, на закупівлю яких поширюється дія Закону України “Про здійснення державних закупівель”, станом на 1 березня 2014 року та забезпечити контроль за виконанням затверджених постановою заходів з інформуванням уряду про їх виконання.
Для забезпечення якісної та своєчасної реалізації поставленого завдання Держфінінспекцією в Миколаївській області розроблено план координації спільних дій із правоохоронними та контролюючими органами, із залученням галузевих фахівців щодо застереження та недопущення втрат бюджетних коштів.
Першочергово перевірятимуться достовірність обсягів кредиторської заборгованості розпорядників та одержувачів коштів державного бюджету та стану захищених статей видатків, здійснення державних закупівель з оплати товарів, робіт і послуг, придбаних відповідно до Закону України «Про здійснення державних закупівель».
Обов’язково проводитиметься інвентаризація отриманих матеріальних цінностей, контрольні обміри виконаних робіт, досліджуватимуться договори про відповідальне зберігання цінностей.
Контролю підлягають об’єкти, які проводили закупівлі за кошти державного бюджету.
Інформація про виявлення порушень чинного законодавства оперативно надсилатиметься до Кабінету Міністрів України.
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...