![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/28/news/box3/ddcf76860faf8a4ea7f9e158c23159c4.jpeg)
28 липня - День працівників торгівлі
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Res --> 1
18 березня в сесійній залі Южноукраїнської міської ради відбулася зустріч міського голови Євгена Квасневського з членами спілки підприємців міста Южноукраїнська. Мета зустрічі полягала в обговорені ситуації, пов’язаної з коштами, які не пройшли через Державне Казначейство і не потрапили на рахунки підприємців, які виконують ті чи інші роботи, або надають послуги бюджетним організаціям та установам міста. Начальник фінансового управління Тетяна Гончарова довела до відома підприємців показники, які існують на сьогоднішній день по кредиторській заборгованості, статтям, які фінансуються без перешкод та перспективи розв’язку існуючих проблем. На зустрічі були присутні прокурор міста Олег Коцюба та начальник Южноукраїнської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів в Миколаївській області Інна Остапенко, які також надали роз’яснення та рекомендації щодо складної фінансової ситуації. На всі питання, які цікавили підприємців, була надана відповідь та, по завершенню зустрічі, підведені підсумки подальших дій задля вирішення існуючих фінансових проблем як представниками влади, так і підприємцями.
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...