![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/28/news/box3/ddcf76860faf8a4ea7f9e158c23159c4.jpeg)
28 липня - День працівників торгівлі
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Res --> 1
З метою покращення надання допомоги населенню м. Южноукраїнська з гіпертонічною хворобою серця та ведення хворих з інфарктом міокарда 03.03.2014 р. проведено оперативну нараду на тему: «Оцінка якості ведення хворих з інфарктом міокарда за 2013 рік».
Ведення пацієнтів з інфарктом міокарда в терапевтичному відділення здійснюється лікарями-терапевтами, в дорослій поліклініці лікарі-терапевти, невропатологи, кардіологи.
За 2013 рік інфаркт міокарда перенесли 56 чол. (жителі міста 54 чол, 2 не місцеві). З них 42 чол. – пенсіонери, це 75 % від загальної кількості хворих.
Слід зауважити, що найбільший фактор ризику хворих інфарктом міокарда займає гіпертонічна хвороба (42 хворих, 75 %); на другому місці – куріння (17 хворих); 3 місце – цукровий діабет (15 хворих); 4 місце – ожиріння (12 хворих); далі похилий вік, подагра, ХОЗЛ, зловживання алкоголем.
Смертність від інфаркту міокарда в 2013 році нижча в порівнянні з 2012 роком, в 2013 році від інфаркту міокарда померло 4 чоловіка, в 2012 р. 6 чоловік.
До уваги населення: для запобігання та з метою профілактики гіпертонічної хвороби, обов’язково відвідувати лікаря-терапевта, виконувати всі рекомендації по лікуванню. В СМСЧ № 2 працює долікарняний кабінет, в якому кожний бажаючий може виміряти артеріальний тиск.
Згідно ПКМУ № 340 від 25.04.2012 року «Про реалізацію пілотного проекту щодо запровадження державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою» кожен пацієнт має можливість отримати пільгові рецепти для лікування у свого лікуючого лікаря.
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...