28 липня - День працівників торгівлі
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Res --> 1
Южноукраїнська міська рада надає Вам змогу навчатися у вищих медичних навчальних закладах на лікаря, в тому числі лікаря сімейної медицини, за кошти міського бюджету. Випускники закладів освіти міста Южноукраїнська, які зараховані до вищих медичних навчальних закладів на контрактній основі, або які вже навчаються, подають до управління праці та соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради наступні документи:
заяву;
копію паспорту;
копію ідентифікаційного коду;
копію атестату про повну загальну середню освіту;
копію додатку до атестату;
результати зовнішнього незалежного оцінювання;
довідку про вступ до вищого навчального закладу, контракт.
Якщо звернулися більше випускників ніж, можливо здійснити фінансування, кандидатури визначаються на засіданні комісії з відбору кандидатів на навчання за кошти міського бюджету у вищих навчальних закладах на лікарів за середнім балом атестату та зовнішнього незалежного оцінювання з профільних предметів, визначених вищим навчальним закладом, з урахуванням вартості навчання.
Після визначення випускників шкіл міста Южноукраїнська, які будуть навчатися у вищих навчальних закладах на лікаря (лікаря сімейної медицини) за кошти міського бюджету, укладається трьохстороння угода між Южноукраїнською міською радою, вищим навчальним закладом та студентом.
На підставі трьохсторонньої угоди управління праці та соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради укладає з вищим навчальним закладом договір про здійснення оплати за навчання студента.
Отримати детальну інформацію можна в управлінні праці та соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради за адресою: бульвар Цвіточний, 4, кабінет № 5 або за телефоном 2-02-16.
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...