28 липня - День працівників торгівлі
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Res --> 1
Відповідно до Закону України «Про охорону дитинства» багатодітним сім’ям надаються пільги, а батькам і дітям з багатодітних сімей видаються відповідні посвідчення.
Пільги багатодітним сім’ям
1) 50-відсоткова знижка плати за користування житлом (квартирна плата) в межах норм, передбачених чинним законодавством (
2) 50-відсоткова знижка плати за користування комунальними послугами (газопостачання, електропостачання та інші послуги) та вартості скрапленого балонного газу для побутових потреб у межах норм, визначених законодавством;
Площа житла, на яку надається знижка при розрахунках плати за опалення, становить 21 кв.м. опалювальної площі житла на кожного члена сім’ї, який постійно проживає в житловому приміщенні (будинку) та додатково
3) 50-відсоткова знижка вартості палива, у тому числі рідкого, в межах норм, визначених законодавством, у разі якщо відповідні будинки не мають центрального опалення;
4) позачергове встановлення квартирних телефонів. абонентна плата за користування квартирним телефоном встановлюється у розмірі 50-відсотків від затверджених тарифів
Пільги щодо плати за користування житлом (квартирної плати), комунальними послугами та вартості палива, передбачені пунктами 1-3, надаються багатодітним сім’ям незалежно від виду житла та форми власності на нього.
Дітям з багатодітних сімей надається такі пільги:
1) безоплатне одержання ліків за рецептами лікарів;
2) щорічне медичне обстеження і диспансеризація в державних та комунальних закладах охорони здоров’я із залученням необхідних спеціалістів, а також компенсація витрат на зубопротезування;
3) першочергове обслуговування в лікувально-профілактичних закладах, аптеках та першочергова госпіталізація;
4) безоплатний проїзд усіма видами міського пасажирського транспорту (крім таксі), автомобільним транспортом загального користування в сільській місцевості, а також залізничним і водним транспортом приміського сполучення та автобусами приміських і міжміських маршрутів, у тому числі внутрірайонних, внутрі- та міжобласних незалежно від відстані та місця проживання;
5) безоплатне одержання послуг з оздоровлення та відпочинку відповідно до Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей».
Відповідно до змін, внесених Законом України «Про внесення змін до Закону України «Про охорону дитинства» від 16.06.2011 №3525-ІV, до складу багатодітної сім’ї включаються також діти, які навчаються за денною формою навчання у загальноосвітніх, професійно-технічних та вищих навчальних закладів – до закінчення навчального закладу, але не довше ніж до досягнення ними 23 років»
Діти з багатодітних сімей, у складі яких є п’ятеро і більше дітей, а також особи віком від 18 до 23 років із таких сімей звільняються від плати за навчання у вищих навчальних закладах державної та комунальної форми власності усіх рівнів акредитації за умови, за умови, певний освітньо - кваліфікаційний рівень вони здобувають вперше.
Для отримання посвідчення необхідно звернутись до управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради за адресою: бул. Цвіточний, 9 ІІ поверх.
Для отримання додаткової інформації щодо оформлення пільг звертайтесь до управління праці та соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради за адресою: бул. Цвіточний, 4.
У разі, якщо ви знаходитесь у складних життєвих обставинах і не знаєте де отримати допомогу звертайтеся до Южноукраїнського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за адресою: бул Цвіточний, 9 ІІ поверх (праворуч), тел. 2-56 -24
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...