![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/28/news/box3/ddcf76860faf8a4ea7f9e158c23159c4.jpeg)
28 липня - День працівників торгівлі
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Res --> 1
25 лютого відбулася 47 сесія Южноукраїнської міської ради під головуванням міського голови Євгена Квасневського.
У пленарному засіданні взяли участь 30 депутатів Южноукраїнської міської ради, перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Лілія Грабовенко, заступники міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ярослава Нікітіна та Дмитро Судаков, керуючий справами виконавчого комітету Юрій Телятник, начальники управлінь та відділів місцевого самоврядування, прокурор міста Олег Коцюба, начальник Южноукраїнського міського управління юстиції Василь Дробот, заступник начальника міського відділу УМВС України в Миколаївської області Олександр Лопушенко та мешканці міста Южноукраїнська.
Всі присутні вшанувати пам’ять загиблих на Майдані хвилиною мовчання.
До 25-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з республіки Афганістан учаснику бойових дій в Афганістані Рассамакіну Сергію Васильовичу вручено ордер та ключ від однокімнатної квартири, Южноукраїнській спілці ветеранів Афганістану (воїнам-інтернаціоналістам) – ноутбук.
До порядку денного за ініціативи депутата Миколи Сімченка включено питання про суспільно-політичну ситуацію в державі та місті Южноукраїнську, яким прийнято до відома резолюцію Народного Віче від 23.02.2014. Всі бажаючі мешканці міста мали змогу виступити з цього питання.
Депутатами міської ради прийнято рішення про виконання бюджету міста Южноукраїнська за 2013 рік та внесення змін до бюджету міста Южноукраїнська на 2014 рік.
Затверджено міську Програму розвитку місцевого самоврядування на 2014 – 2015 роки та внесено зміни до міської комплексної Програми «Молоде покоління Южноукраїнська» на 2012-2015 роки.
Також, прийняті рішення про приватизацію житла, присвоєння поштових адрес, розміщення стаціонарної тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності та з питань врегулювання земельних відносин в місті.
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...