![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/28/news/box3/ddcf76860faf8a4ea7f9e158c23159c4.jpeg)
28 липня - День працівників торгівлі
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Res --> 1
За даними відділу статистики у місті Южноукраїнську, середньооблікова кількість штатних працівників на підприємствах та їх відокремлених підрозділах з кількістю найманих працівників 10 осіб і більше, за 2013 рік складала 11957 осіб, що на 29 осіб більше, ніж за 2012 рік. Середньооблікова кількість штатних працівників по місту становила 5,2% від кількості штатних працівників по Миколаївській області.
Cередньомісячна номінальна заробітна плата одного штатного працівника за 2013 рік складала 6435,16 грн. та у порівнянні з 2012 роком збільшилась на 13,9%. Рівень заробітної плати по місту перевищував у 5,3 раза законодавчо встановлені державні соціальні гарантії (мінімальна заробітна плата та прожитковий мінімум для працездатної особи – 1218,00 грн.) та в 2,1 раза середній показник по Миколаївській області (3094,39 грн.).
На деяких підприємствах міста у 2013 році наймані працівники працювали в умовах вимушеної неповної зайнятості. Кількість працівників, які з економічних причин працювали у режимі неповного робочого дня (тижня) становила 685 осіб, або 5,7% середньооблікової кількості штатних працівників. Водночас, відпустки без збереження заробітної плати (на період припинення виконання робіт) адміністрації підприємств не надавали.
У місті зберігається таке негативне явище, як заборгованість із виплати заробітної плати, яка на 1 січня 2014 року складала 782,6 тис.грн., що більше у 8,6 раза (на 691,2 тис.грн.) ніж на 1 січня 2013 року. Вся сума заборгованості припадає на економічно активні підприємства міста.
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...