![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/28/news/box3/ddcf76860faf8a4ea7f9e158c23159c4.jpeg)
28 липня - День працівників торгівлі
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Res --> 1
Одним з основних напрямків 20-ти річної роботи Центру муніципального менеджменту (Хабітат) створеного у 1994 році для сприяння реалізації в Україні Програми ООН по населених пунктах (ООН – Хабітат) є надання місцевим органам влади практичної допомоги у залученні інвестицій у розвиток малого та середнього підприємництва на засадах державно - приватного партнерства.
У 2014 році Центр муніципального менеджменту з Фондом «Україна - Хабітат» та комерційними банками, які обслуговують кредитні лінії міжнародних фінансових організацій та приватних інвесторів продовжить діяльність розпочату у рамках Проекту ПРООН «Зміцнення потенціалу місцевих органів влади, як фактор сталого розвитку України» (UKR/98/05) та Проекту ПРООН «Підтримка малого та середнього підприємництва в Україні» (UKR/99/010) у містах та районах України.
Для групи управління проектами міськвиконкому та підприємців міста – учасників Проекту проводяться консультативні відеосемінари по стратегічному плануванню та бізнес - плануванню у мережі Інтернет з використанням ресурсів Дистанційної школи муніципального управління (Хабітат) – за участю консультантів Фонду «Україна - Хабітат» та комерційних банків.
З більш детальною інформацією про процедури роботи з Фондом та умови фінансування інвестиційних проектів, які планується реалізувати у рамках Місцевих інвестиційних програм розвитку малого та середнього підприємництва можна ознайомитись на сайті Фонду «Україна - Хабітат»: http://fund.habitat.org.ua/index.php.
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...