![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/28/news/box3/ddcf76860faf8a4ea7f9e158c23159c4.jpeg)
28 липня - День працівників торгівлі
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Res --> 1
Каскад ГЕС-ГАЕС відокремленого підрозділу «Южно-Українська АЕС» інтенсивно готується до проходження весняного паводку. Починаючи з 15 січня, спеціальна комісія перевіряє готовність до весняної повені Олександрівської ГЕС і Ташлицької ГАЕС. Результати перевірки свідчать: на сьогодні забезпечено цілодобовий контроль стану акваторії Олександрівського водосховища, сформовано чергові аварійно-ремонтні бригади, перевірено систему зв'язку, підготовлено необхідні плавзасоби, обстежено гідромеханічне обладнання та гідротехнічні споруди. Найближчими днями буде організовано позачергове протиаварійне тренування оперативних змін за участю працівників усіх підрозділів енергокомплексу, задіяних у пропуску паводкових вод.
Головний інженер каскаду ГЕС-ГАЕС Сергій Музиченко впевнений: споруди гідрокаскаду до паводку готові. Згідно з проектними розрахунками, вони спроможні пропускати 5,6 тис. кубометрів води за секунду. За 15-річну історію Олександрівського водосховища максимальну витрату води в річці під час весняної повені було зафіксовано в 2003 році, на ділянці Олександрівської ГЕС вона складала близько 2 тис. кубометрів за секунду. Тоді гідротехнічним спорудам найнижчого зі штучних водоймищ на Південному Бузі довелося виступити регулятором водної стихії, мінімізуючи наслідки високої повені для міста Вознесенск і інших населених пунктів, розташованих нижче за течією в пониззі. Причому, сталося це в період, коли гідростанція не повністю була готова прийняти високий паводок - недобудованою залишалася гребля на обвідному каналі. Нині южно-українські гідроенергетики впевнені - сьогодні в аналогічній ситуації вони зможуть надійніше захистити сусідів.
Сьогоднішній рівень Олександрівського водосховища складає
Остаточні метеопрогнози щодо цьогорічного весняного паводку буде оприлюднено в кінці лютого на засіданні міжвідомчої комісії при Басейновому управлінні водними ресурсами р. Південний Буг, яке відбудеться у Вінниці. Тоді ж буде встановлено режими роботи усіх водосховищ та водогосподарських систем річкового басейну на період пропуску паводкових вод.
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...