![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/28/news/box3/ddcf76860faf8a4ea7f9e158c23159c4.jpeg)
28 липня - День працівників торгівлі
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Res --> 1
10 лютого відбувся прийом громадян міста Южноукраїнська народним депутатом України Юрієм Гержовим. До народного депутата звернулися 6 мешканців міста, питання яких стосувались: зменшення розміру пенсії шляхом проведення перерахунку Пенсійним фондом України в місті Южноукраїнську у жовтні 2008 року, який на думку громадянина є незаконним; пропозиція щодо внесення змін до ст. 9 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» (переглянути статус ліквідатора та виключити дітей); щодо неправильно нарахованої пенсії; про підвищення пенсії працівникам АЕС, які пішли на пенсію у 2000 році; бажання отримати пільги на оплату за телебачення; пропозиції щодо роботи Верховної Ради по документообігу та розгляду питань громадян.
На прийом були запрошені міський голова Євген Квасневський, начальник управління Пенсійного фонду України в м. Южноукраїнську Галина Вербицька, начальник управляння праці та соціального захисту населення Ельвіра Гехад, директор ДПТС «Квант» приватного акціонерного товариства «Атомсервіс» Микола Скуляр. Також були присутні помічники народного депутата, представники ЗМІ.
Всі питання і пропозиції було вислухано та прийнято до уваги. На більшість проблем громадян була дана чітка установа подальших дій та розв’язку. Питання, які вимагають детального розгляду та тривалішого пошуку рішення – взято на контроль.
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...