![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/28/news/box3/ddcf76860faf8a4ea7f9e158c23159c4.jpeg)
28 липня - День працівників торгівлі
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Res --> 1
На минулому тижні за участю начальника управління освіти Южноукраїнської міської ради Сінчука Ю.М., прокурора міста Южноукраїнська Коцюби О.П., прокурора міста Южноукраїнська Долгокерової О.В. обговорено питання попередження злочинів та правопорушень серед учнів навчальних закладів міста.
Так, протягом 2013 року учнями Южноукраїнської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 скоєно 4 злочини та 3 суспільно-небезпечні діяння, 2 кримінальних правопорушення (крадіжки) скоєно на території вказаного навчального закладу. На даний час на досудовому розслідуванні у СВ Южноукраїнського МВ УМВС України в Миколаївській області перебувають кримінальні провадження про вчинення крадіжок 3 учнями навчальних закладів міста. До адміністративної відповідальності притягнуто 57 неповнолітніх правопорушників.
Враховуючи вищевикладене, прокуратурою міста з вказаного питання проведено перевірку в порядку нагляду за додержанням і застосування законів в діяльності управління освіти Южноукраїнської міської ради та на ім’я начальника внесено подання, за результатами розгляду якого управлінням буде вжито всіх заходів щодо недопущення вчинення злочинів та правопорушень учнями навчальних закладів міста та притягнено до відповідальності винних посадових осіб.
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...