![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/28/news/box3/ddcf76860faf8a4ea7f9e158c23159c4.jpeg)
28 липня - День працівників торгівлі
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Res --> 1
5 лютого Южноукраїнське міське управління юстиції в Миколаївській області святкувало свій ювілей – 15 років з дня утворення управління в місті Южноукраїнську. Поздоровити начальника та всіх працівників до управління завітали міський голова Євген Квасневський, директор ДПТС «Квант» приватного акціонерного товариства «Атомсервіс» Микола Скуляр, директор дочірнього підприємства електричних мереж приватного акціонерного товариства «Атомсервіс» Володимир Гуцол, начальник першого Державного пожежно-рятувального загону Головного управління Державної служби надзвичайних ситуацій України в Миколаївській області Андрій Драгомиров. Після урочистої промови начальника управління Василя Дробота, слово мав міський голова, який привітав всіх присутніх з чудовим ювілеєм теплими словами та побажаннями всього найкращого і виказав слова вдячності за плідну працю та тісне співробітництво.
За сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм та з нагоди святкування 15-річчя з дня утворення Южноукраїнського міського управління юстиції у Миколаївській області відзначили Подяками Южноукраїнського міського голови Дробота Василя Васильовича - начальника Южноукраїнського міського управління юстиції у Миколаївській області та Лисенко Яну Сергіївну - головного спеціаліста сектору державної реєстрації речових прав на нерухоме майно реєстраційної служби Южноукраїнського міського управління юстиції у Миколаївській області, які урочисто вручив міський голова Євген Квасневський. Нагоду поздоровити також мали інші запрошені гості, промовивши багато щирих добрих слів та вручивши цінні подарунки.
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...