28 липня - День працівників торгівлі
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Res --> 1
28 січня в залі засідань виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради відбулося засідання робочої групи з підготовки та проведення в місті Южноукраїнську обласної естафети «Слава визволителям України» під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ярослави Нікітіної. У засіданні взяли участь представники управлінь Южноукраїнської міської ради, відокремленого підрозділу «Южно-Українська АЕС» ДП НАЕК «Енергоатом», міського відділу УМВС України в Миколаївській області, державного закладу «Спеціалізована медико-санітарна частина №2 Міністерства охорони здоров’я України» та голова Южноукраїнської міської організації ветеранів війни, праці та Збройних Сил Володимир Пономарьов.
Під час засідання Ярослава Нікітіна зазначила, що гідне проведення обласної естафети «Слава визволителям України», яка є важливим етапом відзначення в 2014 році 70-річчя визволення Миколаївської області від фашистських загарбників, є одним із першочергових завдань міської влади. З метою належної підготовки обласної естафети управлінню молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради та управлінню праці та соціального захисту Южноукраїнської міської ради населення було доручено розробити спільні заходи з урахуванням побажань Южноукраїнської міської організації ветеранів війни, праці та Збройних Сил.
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...