28 липня - День працівників торгівлі
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Res --> 1
28 січня в актовій залі Южноукраїнської загальноосвітньої школи №3 відбулася зустріч учасників бойових дій в Афганістані з керівниками органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, депутатами Южноукраїнської міської ради. На зустрічі були присутні міський голова Євген Квасневський, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Южноукраїнської міської ради Ярослава Нікітіна, голова Южноукраїнської міської спілки воїнів-інтернаціоналістів Олександр Кравченко, депутат Южноукраїнської міської ради Олександр Білик, заступник начальника управління праці та соціального захисту населення з питань державної соціальної допомоги Лариса Заболотна, учасники бойових дій в Афганістані - 35 осіб. З вступною промовою виступили міський голова Євген Квасневський, заступник начальника управління праці та соціального захисту населення з питань державної соціальної допомоги Лариса Заболотна, завідуючий терапевтичним відділенням Державного закладу «Спеціалізована медико-санітарна частина №2 Міністерства охорони здоров’я України» Володимир Смірнов, військовий комісар Южноукраїнського-Арбузинського міського військового комісаріату Олександр Стоянов та депутат Южноукраїнської міської ради Олександр Білик.
Під час зустрічі учасники бойових дій висловили вдячність міській владі за підтримку міської спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) та плідну співпрацю.
Всього на зустрічі було присутніх близько 50 осіб.
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю працівників...
Южноукраїнська громада знову у жалобі: вона провела в останню путь 36-річного Героя, старшого лейтен...
Сьогодні медичні працівники Южноукраїнської територіальної громади відзначили своє професійне свято....
За відповідний період до бюджету громади надійшло доходів в сумі 18 479,8 тис. грн., із них:...
До трагічних роковин в Оленівці Южноукраїнська міська бібліотека підготувала інформаційний...
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Комунальним закладом «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних посл...
Особа вважає себе такою, яка була втягнута у військовий конфлікт, і хоче оформити статус постраждало...